سایت نود و یک

 

ما از سال 91 با برند ارزان بساز فعالیت خود را در زمینه دیجیتال شروع کردیم و چند بعد فروش اینترنتی را در چندین زمینه شغلی آغاز نمودیم و بیش از 4 سال است که سایت نود و یک در حوزۀ فناوری‌های دیجیتال فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. این تجربه و علاقه ای که تیم ما نسبت به دیجیتال داشت باعث شد ما وارد عرصۀ بازاریابی دیجیتال شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رسانه‌های دیجیتال فارسی داشته باشیم.

فرهنگ سایت نود ویک

یک مجموعه موفق تنها با هزینه های میلیاردی تبلیغاتی دیده نمیشود . سایت نود یک به دیدار از چشم مشتریان خود اعتقاد دارد ، یعنی ، نظر ما این است که اگر ، خودمان مشتری بودیم دوست داشتیم چگونه سایتی را برایمان طراحی کنند ، اگر من یک وبگرد بودم چه سایتهایی را دنبال میکردم و با این دید طراحی میکنیم و بر محتوای تولیدی کار میکنیم .

به عبارتی دیگر طراحی از دید مشتری همچنین علاقه تیم ما به دیجیتال و اهمیت به رضایت کامل مشتری  ، فرهنگ و قوانینی بوده است که از ابتدا تا به اکنون با آن پیشرفته ایم .

رویکردی نو ، ما از کسب و کارها می‌خواهیم که دیدی طولانی‌ مدت داشته باشند. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

این است راز موفقیت سایت نود و یک

معرفی تیم

man

علی محمدی

طراح و گرافیست

گرافیست در زمینه طراح لوگو  با بیش از 8 سال سابقه در طراحی پوستر و وکتور همچنین مسلط به نرم افزار های فتوشاپ ، سیگما ایلستریتور  و آدوبی ایکس دی و همچنین مسلط به زبان phpHtml , css , javascript میباشد .

man-woman-site9111

مهتاب مرادی

برنامه نویس اندروید

طراح اپلیکیشن موبایل اندروید و ios ، با بیش از سه سال سابقه در زمینه طراحی اپ های فروشگاهی و شرکتی  مسلط به زبان برنامه نویسی جاوا و دارت و سوئیفت همچنین فلاتر و اندروید استدیو و میباشد.

man

محسن نجفی

طراح وبسایت

طراح وبسایت به صورت اختصاصی و مسلط به طراحی قالب و پلاگین نویسی و سیستم مدیریت محتوای وردپرس  و همچنین مسلط به زبان های php و sql و java javascript , html , css میباشد.

man-woman-site9111

شیما احمدی

سئو کار

بهینه سازی وبسایت و اپلیکیشن ،مسلط به قوانین سئو و مارکتینک و همچنین کارشناس تولید محتوا و شبکه های اجتماعی و ، لینک سازی و همچنین آشنا به برنامه نویسی اندروید و ادمین در چند شبکه اجتماعی میباشد. 

با سایت نود و یک کسب و کارتان را رونق ببخشید